Oferta

Oferta

Wynajem auta dopasowany do Twoich potrzeb

Ty wiesz najlepiej, na jak długo potrzebujesz samochodu. Nasze zadanie polega na tym, by optymalnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy:

      • samochodów osobowych,
      • busów dostawczych.

Stosujemy atrakcyjne stawki i warunki zarówno krótko- jak i długoterminowego wynajmu aut. Usługę rozliczamy według stałej stawki, a nie liczby przejechanych kilometrów – dzięki temu zawsze dokładnie wiesz, jaki będzie koszt najmu.

Sprawiamy, że zarówno wypożyczenie auta na kilka dni, jak i na wiele miesięcy jest dla Ciebie opłacalne. Teraz nie musisz się już zastanawiać, skąd wziąć samochód na czas wakacji, podróży służbowej lub naprawy Twojego własnego pojazdu. Możesz także błyskawicznie powiększyć firmową flotę o wybrany model auta

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy (do 1 miesiąca) to sposób na szybkie i tanie pozyskanie odpowiedniego auta potrzebnego nam w danym momencie. Klienci indywidualni czy firmy nie ponoszą kosztów stałych tylko płacą za paliwo oraz cenę wynajmu.

To doskonałe rozwiązanie dla osób okazjonalnie korzystających z tego środka transportu lub firm, które na stałe nie potrzebują danego typu samochodu np. dostawczego. Z powodzeniem korzystają z tej usługi podróżni.

Wybór aut, którymi dysponuje AutoHanza jest bardzo duży, w tym auta rodzinne czy sportowe. Wynajem krótkoterminowy to również propozycja na bezgotówkowe auto zastępcze w razie wypadku drogowego.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy obejmuje okres wynajmu od 1 miesiąca do 5 lat. Z tego rozwiązania korzystają głównie firmy lub instytucje. Niesie to ze sobą obniżenie kosztów i możliwość użytkowania auta idealnego do powierzonych zadań. Wszystko bez dużych funduszy niezbędnych przy zakupie.

Wynajem pozwala uniknąć kredytu. Wypożyczalnia samochodów ponosi wydatki związane z utrzymaniem auta, ubezpieczeniem, serwisem pojazdu, przeglądami. Wynajmujący opłaca tylko stałą miesięczną opłatę oraz ponosi koszty paliwa. Zatem są to wydatki przewidywalne pozwalające na planowanie budżetu.

W przypadku wypożyczania długoterminowego ceny ustalane są indywidualnie i są uzależnione od czasu wynajmu oraz marki samochodu.